Oferta

Studio fryzjerstwa i kosmetyki "Perfect-Woman"

Stylizacja włosów

Stylizacja włosów to ogół czynności, które mają nadać fryzurze pożądany wygląd i teksturę. Stylizacja jest to wyzwanie, które wymaga skutecznych i nieobciążających produktów, odpowiednich metod i minimalnej wiedzy o włosach.

Koloryzacja

Stylizacja włosów to nie tylko ich upinanie, ale również zabawami kolorami od tych stonowanych do najbardziej soczystych. W dzisiejszych czasach farbowanie to trend, któremu poddają się zarówno starsze, jak i coraz młodsze klientki salonów fryzjerskich.

Prostowanie keratynowe

Prostowanie keratynowe to sposób na gładkie, jedwabiste włosy, które bardzo łatwo się układają – znakomita metoda zwłaszcza dla kobiet z kręconymi lub puszącymi się włosami, nad którymi na co dzień trudno zapanować.

Strzyżenie

Perfekcyjne strzyżenie włosów to podstawa każdej atrakcyjnej i modnej fryzury. Włosy damskie czy męskie zawsze powinny być odpowiednio przystrzyżone – pozwala to zadbać o nie i sprawić, że będą zdrowe i lśniące.

Pielęgnacja włosów

Pielęgnacja włosów powinna opierać się na używaniu odżywek, masek oraz balsamów do włosów, które pomogą je zregenerować i zapewnią zdrowy oraz piękny wygląd. Muszą być one dostosowane do potrzeb i rodzaju włosów.

Dekoloryzacja

Jest to zabieg usunięcia sztucznych barwników z wnętrza włosa. Polega na pozbyciu się pigmentów wprowadzonych tam podczas koloryzacji.

Fryzjer męski

W naszym studiu fryzjerskiem potrafimy zadbać także o wizerunek prawdziwego mężczyzny. Wsłuchując się w Wasze potrzeby i oczekiwania, stwarzamy nowoczesnych, pewnych siebie mężczyzn, zawsze orientujących się w aktualnych trendach.

Usługi dla dzieci

Fryzjerka z dużym doświadczeniem w pracy z dziećmi zadbają o fryzurkę Twojej pociechy i postarają się umilić czas maluchowi, a także zaszczepić w dziecku pozytywne nastawienie na przyszłe wizyty.W studiu fryzjerstwa i kosmetyki Perfect Woman dbamy nie tylko o włosy, ale także oferujemy szeroki wachlarz usług kosmetycznych. Zabiegi przeciwzmarszczkowe, liftingujące, modelowanie sylwetki, depilacja, zabiegi pielęgnacyjne na twarz, dłonie i stopy, upiększanie rzes, profesjonalny makijaż, peeling, Bio skin lifting – wszystkie te zabiegi są na wyciągnięcie twojej ręki.

Zabiegi kosmetyczne
Poznaj pełną ofertę naszego studia kosmetycznego.

Studio kosmetyczne Perfect-Woman - oferta

Jesteśmy zgranym zespołem specjalistów, któremu możesz zaufać.
Serdecznie zapraszamy!