Makijaż okazjonalny

Makijaż okazjonalny

Jest kluczem do pięknego wyglądu kobiety. Umiejętnie wykonany zatuszuje wszelkie niedoskonałości, wydobędzie naturalne piękno i podkreśli to co najlepsze.

Makijaż okazjonalny, Salon kosmetyczny Bydgoszcz
Makijaż dzienny Cechuje go subtelność, lekkość, świeżość a przede wszystkim naturalność. Zadaniem tego typu makijażu jest podkreślenie atutów urody, wydobycie piękna a także delikatne zamaskowanie ewentualnych niedoskonałości. To doskonały makijaż do pracy.

Makijaż wieczorowy Przeznaczony jest przede wszystkim na szczególne okazje. Jest niezbędnym elementem kreacji, dlatego powinien być dość wyrazisty, pełen blasku i elegancji, dostosowany do urody klientki, koloru i charakteru stroju, a także oświetlenia. Makijaż ten pozwala na odrobinę szaleństwa, dlatego można zastosować w nim brokaty, cyrkonie, sztuczne rzęsy i inne ciekawe i niestandardowe rozwiązania.

Makijaż próbny ślubny W dniu ślubu czas panny młodej jest dość mocno ograniczony, dlatego bardzo ważne jest wykonanie makijażu próbnego we wcześniejszym terminie. Umożliwia on poznanie klientki, jej oczekiwań a także dostosowanie makijażu do typu urody, sukni ślubnej i dodatków. Pozwala na dobranie odpowiednich kosmetyków, przetestowanie jak zachowują się na danej skórze, a przede wszystkim, daje możliwość wykonania wszelkich zmian czy poprawek, tak, aby przyszła panna młoda była w pełni zadowolona.

Makijaż ślubny Makijaż ten łączy w sobie elementy makijażu dziennego, wieczorowego oraz fotograficznego. Jego zadaniem jest podkreślenie urody panny młodej oraz ukrycie, w subtelny sposób, ewentualnych niedoskonałości. Powinien być świeży, a zarazem dość wyrazisty, aby panna młoda wyglądała doskonale zarówno w rzeczywistości, jak i na zdjęciach. Ważne jest, by makijaż dopasowany był do urody klientki a także do sukni ślubnej, fryzury i dodatków, aby wszystko tworzyło wspólną całość.
Niezbędne jest wykonanie próbnego makijażu ślubnego, aby w tak ważnym dniu uniknąć ewentualnych poprawek, czy zmian makijażu.